Komunia 2017

  Komunia w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Bydgoszczy. Wydarzenie będzie obsługiwane przez 3 kamerzystów. Z materiału z 3 kamer powstanie jeden zmontowany film.

Film przygotowany będzie w jakości  HD, w formacie MP4 na płycie DVD.

 

Opublikowano Inne | Otagowano | Możliwość komentowania Komunia 2017 została wyłączona

Studniowka 2015 ZSC

Studniówka – Zespołu Szkół Chemicznych w Bydgoszczy 2015.:

Opublikowano Realizacje | Otagowano | Możliwość komentowania Studniowka 2015 ZSC została wyłączona

Film Ślubny Marii i Krzysztofa

W sierpniu 2015 roku, mieliśmy okazję filmować ślub Krzysztofa i Marii. Ceremonia ślubna odbyła się w Parafii św. Urszuli w Kowalu.  Kościół był pięknie wystrojony co można zobaczyć na poniższych zdjęciach i filmie.

Opublikowano Realizacje | Możliwość komentowania Film Ślubny Marii i Krzysztofa została wyłączona

Film Ślubny Darii i Sebastiana

Daria i Sebastian Ślubowali sobie miłość w kościele w Ostromecku w sierpniu 2015 roku. Zabawa weselna odbyła się w restauracji Telimena. Poniższe video pokazuje skrót filmu w postaci teledysku do piosenki “So In Love” autorstwa Jeremy Campa.

Opublikowano Realizacje, Teledyski | Otagowano , , , , , , , , | Możliwość komentowania Film Ślubny Darii i Sebastiana została wyłączona

Pokazy ognia w Ostromecku

Grupa Phoenix Flow wykonała pokaz ognia w Pałacu w Ostromecko w sierpniu 2015 r. Pokaz był dodatkową atrakcją na weselu Moniki i Pawła. Widowisko doskonale prezentowało się na tle pięknego pałacu.

 

Opublikowano Inne | Otagowano , , , , , , , | Możliwość komentowania Pokazy ognia w Ostromecku została wyłączona

Ślub Radka i Anety

Aneta i Radek zdecydowali się uwiecznić ich ostatnie chwile narzeczeństwa na filmie. Teledysk przedślubny nakręcony został na Bydgoskiej Wyspie Młyńskiej niedługo przed ślubem. Efekty wideofilmowania można zobaczyć poniżej.

Po ślubie natomiast państwo młodzi zdecydowali się na wycieczkę do Ustki, której efektem jest romantyczny teledysk ślubny do ścieżki dźwiękowej z filmu Island: “My name is lincoln”.

Opublikowano Plenery, Realizacje, Teledyski | Otagowano , , , , , , , | Możliwość komentowania Ślub Radka i Anety została wyłączona

Filmowanie Ślubu Magdy i Błażeja

Bohaterami filmu ślubnego są Błażej i Magda, którzy ślubowali sobie miłość w kościele Braci Męczeników.  Zabawa weselna, odbyła się w  Villi Secesja, uroczej restauracji w centrum Bydgoszczy.

Opublikowano Realizacje, Teledyski | Otagowano , , , , , , , , | Możliwość komentowania Filmowanie Ślubu Magdy i Błażeja została wyłączona

Podziękowania dla Rodziców – Myślęcinek

W maju 2015 roku zrealizowany został film, prezentujący podziękowania dla rodziców, które młoda para zaprezentuje swoim rodzicom oraz wszystkim gościom podczas swojego wesela. Za plan filmowy posłużył park Myślęcinek w Bydgoszczy.

Kamerzysta do nakręcenia filmu użył lustrzanki DSLR, oraz kamery HD wspomaganej stabilizatorem Glidecam.

 

Opublikowano Plenery, Podziękowania dla rodziców, Realizacje | Otagowano , , , , , , , | Możliwość komentowania Podziękowania dla Rodziców – Myślęcinek została wyłączona

Ślub Moniki i Dawida 2015

Ślub Moniki i Dawida odbył się w kwietniu 2015 roku w Bydgoszczy.

Film będzie dostępny już wkrótce. Wcześniej były filmowane podziękowania dla rodziców, które zostały nakręcone wcześniej w sierpniu 2014 roku.

Opublikowano Realizacje | Otagowano , , , , | Możliwość komentowania Ślub Moniki i Dawida 2015 została wyłączona

Willa Secesja – Ewa i Michał

Kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Fatimskiej w BydgoszczyPiękny jesienny dzień . Sobota 4.października 2014 roku. Dla Ewy i Michała dzień szczególny. To dzisiaj mają stanąć przed księdzem i w obliczu Boga przysiąc sobie „ miłość, wierność i uczciwość małżeńską”. Te jakże ważne słowa przysięgi, wiążącej ich na całe swoje życie mają wypowiedzieć w Kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Boskiej Fatimskiej w Bydgoszczy.

W ich kościele, gdzie wzrastali w poczuciu wiary, pełni troski o siebie, najbliższych oraz wszystkich tych, którzy w ich życiu byli i są ważni. To oni stanęli jak jeden mąż dzisiaj, razem z nimi w kościele by świadczyć im prawdę ich uczucia a jednocześnie być świadkami ich ślubu. W pięknym otoczeniu, przed bogato zdobionym motywem krzewu i wznosząc sięŚlubny wystrój auta nad nią figurą Niepokalanego Serca Pana Jezusa stało się to o czym oboje marzyli przez cały okres narzeczeństwa. Oboje stali się jednym. Już razem po ceremonii ślubnej wraz z gośćmi udali się do „Villi Secesja”. To w tym uroczym, kameralnym hotelu trwała aż do białego rana uczta weselna. I to w tym wyjątkowym lokalu, położonym blisko natury bo mieszczącym się w cichym i malowniczym parku im. Kazimierza Wielkiego nasza ekipa filmowa miała zaszczyt realizacji tego projektu filmowego a jednocześnie i oni stali się również świadkami tych szczególnych jakże radosnych chwil dla Pary Młodej. Musimy przyznać, że lokal ten to bardzo duże wyzwanie pod względem technicznym ale bardzo miła i profesjonalna obsługa, która stworzyła wręcz unikalną i przemiłą atmosferę. Co pozwoliło naszym operatorom uchwycić takie ujęcia zabawy weselnej, które zadowoliły przede wszystkim Ewę i Michała a co za tym idzie także nasze Studio „ Ame Video”. Dlatego pragniemy bardzo podziękować Parze Młodej za kreatywność, pomysłowość oraz wszelką pomoc, której udzielili podczas realizacji tego projektu filmowego. Dziękujemy…

Opublikowano Realizacje, Teledyski | Otagowano | Możliwość komentowania Willa Secesja – Ewa i Michał została wyłączona